كلاس مجازی تمام قابلیت‌های کلاس حضوری به علاوه قابلیت‌های جذاب‌تری، در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. در کلاس مجازی همانند کلاس حضوری دانشجو و استاد حضور دارند. تخته سیاه و وایت برد وجود دارد. دانشجو می‌تواند سوال بپرسد و استاد پاسخ دهد.

با چه ابزارهایی می توان در کلاس های مجازی شرکت کرد؟
۱ -کامپیوتر رومیزی
۲ -لپتاپ
۳ -PDA و تبلت
۴ -موبایل


توصیف کلاس مجازی:
- زمان تدریس استاد، شما می‌توانید بصورت زنده از تمامی امکاناتی که استاد در اختیارتان می‌گذارد برخوردار شوید به عنوان مثال، استاد یک جزوه آموزشی را به نمایش می‌گذارد همچنین تصویر کامپیوتر وی را به صورت آنلاین می بینید.
- پس از ورود در کلاس، اسم شما در لیست حاضرین کلاس نمایش داده خواهد شد.
- در صورتی که سوالی دارید آيكون بلند كردن دست را انتخاب و پس از تایید استاد، میکروفون شما فعال شده و می‌توانید سوال خود را مطرح نماید.
- پر کاربرد‌ترین پنجره، پنجره chat می‌باشد . برای طرح هرگونه سوال و یا صحبتی بصورت متنی می‌توانید پیام خود را در باکس مشخص شده تایپ نمایید و سپس کلید Enter را بفشارید تا پیام شما برای همه افراد کلاس قابل رویت باشد .


دسترسي به كلاس مجازي:
جهت ورود به كلاس، لينك آن را از صفحه اصلي سايت آموزشگاه بورسيران انتخاب، سپس UserName و Password‌خود را مطابق با توضيح زير وارد نماييد.


UserName‌ شما عبارت brs بعلاوه عددي است چهار رقمي كه هنگام ثبت نام در آموزشگاه، در قبض رسيد، درج شده است. ( شماره قبض چهار رقميbrs) و Password‌ کد ملی 10 رقمی شماست.

به عنوان مثال، دانشجويي كه شماره قبض او 3581 است اطلاعات ورودش به قرار زير است.
UserName: brs3581
کد ملی 10 رقمی: Passwordجهت تغییر password از داخل skyroom از منوی بالای سمت راست صفحه، گزینه اطلاعات کاربری را انتخاب، سپس password خود را با تصویر کلید مقابل نام کاربری تغییر دهید.آشنايي اجمالي با محيط كلاس:
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم اسکای روم اینجا کلیک کنید.