توصیه می‌شود Stop فیزیکی برای معاملاتمان قرار ندهیم. به سخنی دیگر، کارگزار را از Stop خود مطلع نکنیم. (این احتیاط با افزایش میزان سپرده نزد کارگزار (Balance)، جدی تر می‌شود)
این ایده، به شرطی مناسب است که بتوانیم 24 ساعته، چسب کامیپوتر بوده و معامله خود را پایش کنیم و در صورت لزوم، آن را در نرخ مورد نظر ببندیم. معمولا در عمل، اجرای این ایده ممکن نیست.
اکسپرت Stop&TP  بجای فرد مورد نظر، معامله شما را پایش کرده و  بدون اینکه Stop یا Tp فیزیکی برای معامله قرار داده باشیم، آن را در نرخ مورد نظر می‌بندد.
می‌دانیم در معاملات فروش (Sell Positions) Stop و Tp با نرخ Ask محاسبه می‌گردد. شب ها به وقت ایران (از 1:30 بامداد تا 3:30 بامداد) به هنگام تعویض روز در بازار، اسپردها افزایش یافته و این خطر وجود دارد که بدون اینکه چارت Stop را لمس کند، شکار گردد زیرا می‌دانیم در متاتریدر چارت ها با نرخ Bid ساخته می‌شوند. اکسپرت Stop&TP محاسبه استاپ خود را بر اساس رسیدن چارت به Stop انجام داده و اثر wide شدن اسپرد را در زمان تعویض روز کاری، خنثی می‌کند.
دیگر مشکل معامله‌گران، اجرای تریلینگ است. اجرای اینکار در عمل، طاقت فرسا است زیرا امکان پایش 24 ساعته معاملات در عمل وجود ندارد. اکسپرت Stop&TP با قابلیت تریل اتوماتیک خود این مشکل را حل کرده است. در این اکسپرت، تریل بر اساس فرکتال‌ها، پس از رسیدن به نرخ مورد نظر(هدف اول) انجام می‌گردد. همچنین امکان تریل دستی نیز برقرار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
02634216106
02634216099