معاملات خود را با اکسپرت باتجربه Complex Correction Strategy انجام دهید.

اکسپرت CCS بر اساس چک لیست Complex Correction Strategy بازار را تحلیل، معامله را باز و تا انتها مدیریت می‌کند.
تنها کافی است شکل الگوی کلاسیک (کنج، کانال، مستطیل، مثلث، سروشانه و ولفی) را به آن معرفی کنید.(خط تریگر الگو را رسم کنید)
این اکسپرت، نمودار را آنالیز و جهت بازار را شناسایی (Main Direction) می‌کند. سپس ارتدکس الگو را یافته و استاپ را با فاصله منطقی از آن در نظر می‌گیرد. پس از آن، منتظر شکست تریگر استاندارد الگو مانده و متناسب با حالت شکست، سفارش Stop یا Limit را با محاسبه دقیق حجم (Complete Money management) در بازار درج می‌کند.
اگر BreakOut الگو شدید باشد منتظر PullBack  مانده (سفارش از نوع Limit) و در صورت شکست سطحی، به جهت اطمینان بالاتر، سفارش از نوع Stop  خواهد بود.  در صورت باز نشدن معامله، (زمان آن محاسبه می گردد)  سفارش بصورت اتوماتیک حذف می‌گردد.
ادامه ماجرا پس از باز شدن معامله است. به سخنی دیگر، این اکسپرت پس از شروع معامله شما را تنها نگذاشته و مدیریت معامله‌تان  را تا انتها انجام می‌دهد. پس از رویت هدف اول، تریلینگ اتوماتیک این معامله گر حرفه‌ای، فعال شده و تا انتهای معامله، بر اساس فرکتال‌ها، بازار را دنبال می‌کند.

بطور خلاصه این اکسپرت می‌تواند نظم بی نظیری به معاملات شما بخشیده و سال ها تجربه معامله‌گری را یکجا برای شما به ارمغان آورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.
02634216106
02634216099